Skuteczny detoks we Wrocławiu

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą

Dziękujemy za wysłanie formularza.
Wyrażam zgodę na:

Twoje dane są z nami bezpieczne.

Detoks Wrocław

Odtruwanie alkoholowe znane jest od setek lat, metody na leczenie kaca znane są każdemu, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Ale nie w każdym przypadku mamy do czynienia z tym samym stanem i odczuciami. Jedni cierpią na ból głowy, wzmożone pragnienie i ogólne złe samopoczucie, a drudzy na uporczywe wymioty, kołatania serca a nawet lęki z towarzysząca insomnią i jadłowstrętem. Sposobów picia alkoholu jest tyle samo, co pijących, od wieczornego ekscesu po kilkudniowy a nawet dłuższy ciąg alkoholowy. Dlatego oczekiwania pacjenta, który skorzysta z detoksykacji alkoholowej są różne.Nie ma magicznego sposobu, aby przerwać dolegliwości przy pomocy jednorazowej wizyty domowej czy krótkiego pobytu w placówce zamkniętej, gdy pijący „pracował” na ten stan tygodniami czy miesiącami. Takie leczenie wymaga profesjonalnego i indywidualnego podejścia.

Prawidłowa i skuteczna detoksykacja mająca na celu ustanie dolegliwości i powrotu do dobrego samopoczucia w stanie trzeźwości, może trwać nawet kilka dni. Bezpieczne nawadnianie pacjenta z uzupełnieniem podstawowych mikro i makroelementów, pierwiastków i minerałów, a przede wszystkim elektrolitów zawartych w kroplówkach, to jeden z ważniejszych etapów leczenia przepicia alkoholowego.

Skrupulatne badanie pacjenta, zebranie, potrzebnego do dalszego działania, wywiadu chorobowego i alkoholowego, wszystkie te działania pozwolą na dobranie odpowiedniego toku i długości leczenia mającego na celu odtrucie organizmu. Wdrożenie witaminy C we wlewach kroplowych, przyspiesza proces metabolizowania alkoholu, wspomaga odporność organizmu, działa antyoksydacyjnie.

Niedobór witamin z grupy B, jest najczęstszym powikłaniem nadużywania alkoholu. Suplementacja tej witaminy, dostępna jest na rynku farmaceutycznym w postaci dożylnej i domięśniowej. Za pośrednictwem iniekcji możliwe jest szybkie uzupełnienie witamin. Poprawa odczuwalna jest już przy pierwszej podaży.

Detoksykacja z powyższymi witaminami, zakupionymi z pewnego źródła, o przebadanych właściwościach w znaczący sposób poprawia stan zdrowia, dając natychmiastowy efekt terapeutyczny. Niektórzy pacjenci po kilku minutach od dostarczenia koktajlu witaminowego, odczuwają odprężenie mięśniowe i psychiczne a ich samopoczucie się poprawia.

Reasumując, wyrównanie gospodarki wodno-elektrolitowej, z suplementacją witamin pozwala na przyspieszenie powrotu do zdrowia i dobrego samopoczucia u osób z zespołem abstynencyjnym o łagodnym przebiegi tzw. Zespół abstynencyjny niepowikłany. Dalsze etapy rozwoju tej przypadłości, wymagają wdrożenia leków uspokajających, najczęściej z grupy benzodiazepin.

Najcięższe przypadki, gdy dochodzi do majaczeń alkoholowych, halucynozy alkoholowej, psychozy Korsakowa, czy też delirium tremens, wymagają konsultacji specjalisty a nawet hospitalizacji. Taki zespół abstynencyjny powikłany jest stanem zagrożenia życia i nie należy tego bagatelizować.